21 sierpnia 2014

Każdy jest wyjątkowy !

Hej. Dzisiaj chciałabym powiedzieć o tym, że każdy z nas jest ważny. Bez względu na to jak wygląda. jak się zachowuje i jakie ma zdanie na dany temat. Niektórzy myślą, że są lepsi tylko dlatego, że mają pieniądze i stać ich na drogie ubrania czy smartfony. Wyśmiewają i obrażają słabszych. Sama nie raz byłam świadkiem takich sytuacji. Niestety wtedy nie miałam odwagi powiedzieć tej niby "lepszej" osobie co o niej myślę ;/ To straszne, że jeden człowiek obraża drugiego tylko dlatego że nosi ubrania "gorszej" marki albo ma inne zdanie. Pamiętajcie, że nikt nie ma prawda was obrażać ! A jeśli usłyszysz jakiś obraźliwy tekst w stosunku do ciebie nie bierz tego do siebie. Nie warto przejmować się jakimś idiotą, który myśli, że jest fajny i może obrażać innych. Tylko się niepotrzebnie denerwujesz i martwisz, a czasem może i myślisz : co ze mną jest nie tak ? Nie można się tym przejmować, bo to i tak nic nie da. Jesteś jaki jesteś. Nie przejmuj się niepotrzebnymi rzeczami, bądź sobą, a będziesz szczęśliwa ! ;D Każdy z nas jest piękny na swój sposób ;) Najważniejsze, że jesteś sobą i nikogo nie udajesz ;D Każdy jest innym człowiekiem i przez to jest wyjątkowy, Nie ma dwóch takich samych osób. Musimy po prostu być sobą, Zaakceptować siebie, to kim jesteśmy. Ubrania czy
 jakiś telefon nie może być ważniejszy od drugiego człowieka. Najważniejsze jest to co masz w sercu, a nie to jak wyglądasz.

Bądź sobą, bo jesteś wyjątkowa !

Ludziom zda­je się, że aby być zauważonym trze­ba być kimś niez­wykłym. Ale tak nap­rawdę to każdy z nas jest wyjątko­wy. Niepow­tarzal­ny. Nie trze­ba się zmieniać. Dos­to­sowy­wać do ideału. Piękno jest w każdym z nas. W spoj­rze­niu. To ono po­kazu­je całą prawdę o człowieku. Pod wa­run­kiem, że chce­my ją poznać... 13 komentarzy:

 1. Też byłam ofiarą żartów kiedyś ale teraz się umiem bronić i nikt mi już nie podskoczy ! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i bardzo dobrze. Musimy wiedzieć ile jesteśmy warci i nie pozwalać aby ktoś z nas żartował ! ;)

   Usuń
 2. Dobrze napisane - zacznijmy doceniać siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgadzam się z tobą w 100 % :)

  Obserwuję i zapraszam :)
  myheart-mymusic.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. to prawda, jednak wszyscy chcemy być akceptowani. często nawet mówimy sobie "on mnie obraża, ale nie ma racji", lecz gdzieś w głębi kryje się ta myśl "co ze mną nie tak...?". Jeśli raz, dwa czy nawet trzy razy usłyszymy coś złego o sobie, łatwiej jest nam to po prostu olać- a teraz postawmy się w sytuacji osoby, której takie rzeczy mówione są codziennie. Powoli zaczynamy wierzyć w kłamstwa tych wrednych, głupich ludzi... mimo to z pewnością głęboki oddech i mocna myśl "obraża, bo jest głupi" itp. może pomóc choć trochę, a każdy jest piękny- po swojemu :)
  http://opowiastki-prawdziwe.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie ;) Musimy pamiętać, że jeżeli ktoś nie zaakceptuje nas takimi jakimi jesteśmy to po co nam taka osoba przy której musimy udawać kogoś innego ?! ;)

   Usuń
 5. Jeju fantastycznie to napisałaś :)
  Obserwujemy ? Odpowiedź u mnie :)
  naataluunia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Instagram